Jakiś czas temu pojawił się…

Jakiś czas temu pojawił się na wypoku użytkownik, który zrobił sobie fejm tekstami o mafiach vatowskich – myślę, że raczej kojarzycie sprawę. Teksty pojawiały się regularnie, były całkiem dobrze napisane i dotyczyły interesującego zagadnienia, więc juzer ten szybko nałapał sobie wierną widownię.

Im dalej w las, im więcej tekstów, tym większa była pewność że to jest jakaś zorganizowana akcja. Historyjki zaczynały robić się nieco zbyt sensacyjne, pojawiały się nieścisłości i pytania na które autor niespecjalnie chciał odpowiadać, na dodatek wszystko zbiegło się w czasie z ostrym nawałem propagandy partii rządzącej, dotyczącej właśnie polowania na mafie vatowskie – no generalnie smrodzik zaczął się robić.

I co?

I gówno.

Szeptanka gry planszowej.

Reakcje, na to objawienie? Jak na tej rycinie.

Do czego zmierzam?

KRZYCHU, KURWA, COŚ TY ODJEBAŁ XDDDDDDDD

Prawo naturalne. Zwierzęta uwielbiają siedzieć w klatach wielkości pudełka na buty, ba, na fermach mają lepiej niż ludzie. Buk tak chce. Lewicowy PiS, realizujący lewicowy program. Zamach na wolność.

I co?

I gówno.

Bosak został po prostu kupiony, przez funfla który akurat przypadkiem jest futerkowym lobbystą.

No kisnę, w tym momencie. Czaicie, ziomy? Wszystkie te tłity, wystąpienia, nawet film nakręcił. Zastanawiali się wszyscy, głowili, o co tutaj chodzi, jaki jest bosakowy end gejm, co chce zyskać na robieniu z siebie idioty, czy chodzi o podlizanie się Rydzykowi, czy to uderzenie w PiS…

Mówiłem wam kiedyś, że Chłopaki nie płaczą to mój ulubiony polski film? Nie? To mówię.

pokaż spoiler No kisnę.

#neuropa #polityka #4konserwy #bekazprawakow #bekazkuca